01.03-02.03. 3 kolejka 08.03-09.03. 4 kolejka 15.03-16.03. 5 kolejka 22.03-23.03. 6 kolejka

Klubowa Liga Typerów

Facebook Twitter
Blog > Komentarze do wpisu

Trenerzy po meczu MKS Czikita - F.C. Perła

http://radomiak.pl/img/inne/mikrofon.jpgMKS Czikita pokonała F.C. Perłę 2:1 w swoim drugim meczu kontrolnym przed rozgrywkami siedemnastego sezonu Klubowej Ligi Typerów. Po spotkaniu głos zabrali trenerzy obu ekip - Alonso69 i Raf, który jest byłym zawodnikiem i trenerem "Bananów".

Alonso69, trener MKS Czikita - Mecz ułożył się po naszej myśli. Kolejne przedsezonowe zwycięstwo cieszy. Jestem zadowolony, że są w zespole indywidualności, które są w stanie wyciągnąć wynik na naszą korzyść. Taktycznie również nie popełniliśmy żadnego błędu. Mecz oceniam na duży plus, chciałem wyróżnić BobeRa, bez którego dzisiejszy sukces nie byłby możliwy.

Raf, trener F.C. Perła - To był dobry, aczkolwiek dziwny mecz. W pierwszej połowie to my byliśmy drużyną lepszą, co pokazywał wynik. W przerwie spotkania sądziłem, że nie może stać nam się nic złego i przynajmniej "dowieziemy" to jednobramkowe prowadzenie do końca. Jednak myliłem się, gdyż zagraliśmy fatalnie 3 i 4 fazę co wykorzystali nasi rywale i po bramce kapitana Danielsona i najlepszego zawodnika tego meczu, który cały mecz nas blokował, czyli BobeRa89 zwyciężyli.

źródło: własne